Редакційний штат

1. Сафін Олександр Джамільович, головний редактор, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

2. Перепелюк Тетяна Дмитрівна, заступник головного редактора, кандидат психологічних наук, професор кафедри психології, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Google Scholar

3. Кобець Олександр Володимирович, доктор психологічних наук, професор кафедри психології, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Google Scholar

4. Timo Kortsch, доктор наук, професор бізнес-психології, Міжнародний університет прикладних наук (Німеччина).

Google Schola r

5. Коваленко Олена Григорівна, доктор психологічних наук, професор Інституту соціальних справ і публічного здоров'я Педагогічного університету імені Комісії народної освіти у Кракові (Instytutu Spraw Społecznych ii Zdrowia Publicznego).

Google Schola r

6. Іванченко Андреянна Олексіївна, доктор психологічних наук, професор кафедри психології, Український державний університет імені Михайла Драгоманова.

ORCID

7. Міщенко Марина Сергіївна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Google Scholar

8. Олександренко Катерина Валентинівна, доктор психологічних наук, професор кафедри іноземних мов, Хмельницький національний університет.

Google Scholar

9. Потапчук Євген Михайлович, доктор психологічних наук, професор кафедри психології та педагогіки, Хмельницький національний університет.

Google Scholar

10. Хміляр Олег Федорович, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри суспільних наук, Національний університет оборони.

Google Scholar

11. Хуртенко Оксана Вікторівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського.

Google Scholar

12. Шеленкова Наталія Леонідівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Google Scholar

13. Гриньова Наталія Вячеславівна, відповідальний секретар, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.